Kim jesteśmy?

Na codzień jesteśmy fotografami ślubnymi, którzy w swojej pracy kierują się pasją do tworzenia rzeczy pięknych i ponadczasowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy fotoreportera, nasze prace były wielokrotnie nagradzane i publikowane w najbardziej prestiżowych portalach ślubnych w Polsce i za granicą.

Jesteśmy z lat 70 i 80-tych, dobrze pamiętamy okres świetności fotografii tradycyjnej, dlatego realizujemy marzenia o stworzeniu miejsca, w którym chcemy dostarczać usługi najwyższej jakości, edukować innych fotografów, a także tworzyć społeczność, w której będziemy pomagali rozwijać wspólne fotograficzne pasje. Tym miejscem jest imageIN Film Lab – laboratorium fotografii profesjonalnej.

Twórz z nami to miejsce.

Radość fotografowania

Tradycyjna fotografia analogowa ma duszę i daje nam niesamowitą satysfakcję z jej używania, pozwala zwolnić tempo i w bardziej przemyślany sposób zrobić dobrą pracę. Jakość i możliwości klisz filmowych są daleko w przodzie przed cyfrowymi nowinkami, wisienką na torcie jest piękne, naturalne ziarno, które podkreśla Twój styl, jako fotografa.